Ledige læreplasser

Ledige læreplasser

Lærefag Bedriftsnavn Sted KontaktpersonKontaktinformasjon
  • Salgsfaget (LK20)
Vita HILDE SVIGGUM ØGLEND (avd. Vita M44 og Eikunda) BRYNE Hilde S. Øglend 51484580
bryne.vita1569@vita.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
VIGRESTAD IK VIGRESTAD Erling Ueland 51434400
post@vigrestad-ik.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Salgsfaget (LK20)
TOYOTA SØRVEST AS SANDNES Jan Roar Evensen 51822500
post@sorvest.toyota.no
  • Salgsfaget (LK20)
TORKELSEN'S KIOSKDRIFT AS (Narvesen Arneageren) STAVANGER Kristoffer Torkelsen 91 39 72 54
kristoffer.torkelsen@rc-n.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
SPAREBANK 1 SR-BANK FORRETNINGSPARTNER AS (avd. Sr-Bank Stavanger) STAVANGER David Benno Sæther 47661000
david.sether@sr-bank-fp.no
  • Salgsfaget (LK20)
SPAR SVANEDALGÅRDEN EGERSUND Merete Karlsen 51462720
spar.svanedalgarden@spar.no
  • Salgsfaget (LK20)
SOLA PIZZA AS (avd. Solakrossen) SOLA Ranita Johnsen 51 69 70 01
sola@pizzabakeren.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
SLB Norge TANANGER Kristine Bratseth 46907390
kbratseth@slb.com
  • Salgsfaget (LK20)
SIEM PARTY LURA AS (avd. Partyland Kvadrat) SOLA Frank Berg-Johannesen 91881913
frank@siemholding.no
  • Salgsfaget (LK20)
ROGALAND DAGLIGVARE AS AVD KIWI 689 PORSMYRVEIEN SANDNES Robert Franzen 99425004
robert.frantzen@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Tasta (avd. KJETIL GRYTE AS) STAVANGER Kjetil Gryte 51 54 67 80
kjetil.gryte@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Stangeland (Ingvar Tengesdal as) SANDNES Ingvar Tengesdal 450 44 206
stangeland@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Stadionparken SAM TUFTE AS STAVANGER Sam Tufte 402 36 080
sam.tufte@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Risavika (BENJAMIN CHIN AS) TANANGER Benjamin Chin 993 43 548
risavika@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Nærbø - SIRI HJETLAND AS NÆRBØ Siri Hjetland 46 44 16 82
naerboe@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
REMA 1000 HÅBAFJELL - ARVE SELE KRISTENSEN AS SANDNES Arve Sele Kristensen 51622277
arve.kristensen@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Hundvåg (avd. Daniel Moltu AS) HUNDVÅG Daniel Moltu 97589939
daniel.moltu@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Hove E39 SANDNES Trygve Tvedt 95764630
trygve.tvedt@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Grannes (Daniel Chin AS) HAFRSFJORD Daniel Chin 950 09 435
grannes@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Elvegata - KJETIL KLUNGTVEIT AS SANDNES Kjetil Klungtveit 41234114
kjetil.klungtveit@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
POWER NORGE AS avdeling Forus SANDNES Rune Andersen 97737434
rune.andersen@power.no
  • Salgsfaget (LK20)
NÆRBØ PIZZA AS NÆRBØ Kjell Inge Pedersen 51439450
narbo@pizzabakeren.no
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NOW NORWAY AS STAVANGER Øyvind Svihus 92028395
Oyvind.Svihus@dnow.com
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NOW NORWAY AS STAVANGER Øyvind Svihus 92028395
Oyvind.Svihus@dnow.com
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS AVD NO1004 AMFI MADLA STAVANGER HAFRSFJORD Lene Bratteli Bø 40810204
lenbr@normal.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS AVD NO 1006 SANDNES KVADRAT SENTER SANDNES Lill Marie Laursen 97197525
lillau@normal.no
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 657 BRYGGEN HOMMERSÅK (avd. Kiwi Bryggen Senter 657) HOMMERSÅK John Eirik Finbak 941 97 745
jon.eirik.finbak@kiwi.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
NEXT SYSTEMS AS SANDNES Hans Jelsa 51583050
post@next-systems.no
  • Salgsfaget (LK20)
Narvesen Bryne Jernbanestasjon (BUTIKKDRIFT ICUNNOAMLAC TESEMMA) BRYNE Ingen 46585627
nkj0409@narvesen.no
  • Salgsfaget (LK20)
MØLLER BIL SØR-ROGALAND AS AVD SALG VASSBOTNEN 17 (avd. Møller Volkswagen) STAVANGER Arnt Emil Frostestad 24 03 19 50
forus@moller.no
  • Salgsfaget (LK20)
METTE HÅLAND HAGEN AS SOLA Reidun Eidesvik 41765832
reidun@mettehagen.no
  • Salgsfaget (LK20)
Madla Handelslag HAFRSFJORD Sissel Merete Larsen 51 93 30 00
sissel.m.larsen@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
KJØKKENDRIFT NO.1 MADLA AS (avd. Kitchn Madla Amfi) HAFRSFJORD Mette Østrem 51013920
madla@kitchn.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
Kinly AS (avd. Viju Forus) STAVANGER Elin Vatne 40008909
emvatne@kinly.com
  • Salgsfaget (LK20)
JÆREN TRAKTORSENTER AS (avd. Eiksenteret Klepp) KLEPPE Vidar Haukalid 51788380
vidar.haukalid@eiksenteret.com
  • Salgsfaget (LK20)
JULA NORGE AS (avd. JULA Hillevåg) LØRENSKOG Anis Beglerovic (se stilling i link på bedriftsnavn) 51 82 66 20
Anis.Beglerovic@jula.no
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
J. BERTELSEN AS HOMMERSÅK Jørgen Bertelsen 96011011
jorgen@bertelsen.cc
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
J. BERTELSEN AS HOMMERSÅK Jørgen Bertelsen 96011011
jorgen@bertelsen.cc
  • IT-driftsfaget (LK20)
IT LØSNINGER NO AS STAVANGER Terje Langvand 51201801
terje@itl.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
FOLKEHALLENE IKS SOLA Ole Andreas Middborg 915 78 955
oam@folkehallene.no
  • Salgsfaget (LK20)
Felleskjøpet (Flere butikker kan være aktuelle) STAVANGER Linn Mari Nordahl 51 88 70 00
firmapost@fkra.no
  • Salgsfaget (LK20)
Coop Mega Ålgård (Coop Gjesdal) ÅLGÅRD Kristine Rafle 51 61 20 49
kristine.rafle@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
COOP MEGA NÆRBØ NÆRBØ Atle Oftedal 51791130
atle.oftedal@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
Coop Klepp BA (avd. Coop Klepp BA) KLEPPE Espen Østigård 92457509
espen.ostigard@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
COOP EXTRA VARHAUG AVD 162 VARHAUG Tove Karin Refve 91346131
tove.karin.refve@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
BUTIKKDRIFT WASEEM SAEL (7-Eleven Sjøhuset) STAVANGER Waseem Sael 40058056
711NO7114@7-eleven.no
  • Salgsfaget (LK20)
BRUSTADBUA SOLA AS SOLA Kjetil Johannessen 95909024
kjetil.johannessen@joker.no
  • Salgsfaget (LK20)
BREIDABLIKK PIZZA AS (avd. Pizza bakeren Mariero) STAVANGER Ann Iren Øen Lithun 51582600
mariero@pizzabakeren.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
ASKO ROGALAND AS ÅLGÅRD Sigrid Thors 95551717
sigrid.thors@asko.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
ABACUS IT AS AVD SANDNES (avd. Rogaland) SANDNES Jostein Gjerde 40001850
jostein@abacus-it.no