Ledige læreplasser

Ledige læreplasser

Lærefag Bedriftsnavn Sted KontaktpersonKontaktinformasjon
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
VIGRESTAD IK VIGRESTAD Erling Ueland 51434400
post@vigrestad-ik.no
  • Salgsfaget (LK20)
COOP EXTRA VARHAUG AVD 162 VARHAUG Tove Karin Refve 91346131
tove.karin.refve@coop.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
ConocoPhillips Norge TANANGER Siw Aspøy 52021144
COPNORecruiting@conocophillips.com
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
ConocoPhillips Norge TANANGER Siw Aspøy 52021144
COPNORecruiting@conocophillips.com
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 699 TANANGER (avd. TAnanger) TANANGER Anette Håvarstein 95185530
anette.havarstein@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Risavika (BENJAMIN CHIN AS) TANANGER Benjamin Chin 993 43 548
risavika@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
BREIDABLIKK PIZZA AS (avd. Pizza bakeren Mariero) STAVANGER Ann Iren Øen Lithun 51582600
mariero@pizzabakeren.no
  • Salgsfaget (LK20)
BUTIKKDRIFT WASEEM SAEL (7-Eleven skagen) STAVANGER Waseem Sael 40058056
711NO7114@7-eleven.no
  • Salgsfaget (LK20)
Felleskjøpet (Flere butikker kan være aktuelle) STAVANGER Linn Mari Nordahl 51 88 70 00
firmapost@fkra.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
Havindustritilsynet STAVANGER Søknad sendes via link i bedriftsnavn 51873200
Ingen
  • IT-driftsfaget (LK20)
IT LØSNINGER NO AS STAVANGER Terje Langvand 51201801
terje@itl.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
Kinly AS (avd. Viju Forus) STAVANGER Elin Vatne 40008909
emvatne@kinly.com
  • Reiselivsfaget (LK20)
LEARNINGHOTELS AS STAVANGER Martin Sagen 48133100
ms@ydalir.no
  • IT-utviklerfaget
LYSE AS (avd. IT-Utvikler) STAVANGER Kajsa Bøgild 51908000
kajsa.bogild@lyse.no
  • Salgsfaget (LK20)
LYSE DIALOG AS STAVANGER Kajsa Bøgild 51 90 80 90
kajsa.bogild@lyse.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NOHA NORWAY AS STAVANGER Kathe Irene Håvarstein 51 81 60 94
kathe.irene.havarstein@noha.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Stadionparken SAM TUFTE AS STAVANGER Sam Tufte 402 36 080
sam.tufte@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Tasta (avd. KJETIL GRYTE AS) STAVANGER Kjetil Gryte 51 54 67 80
kjetil.gryte@rema.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
Skagen Brygge Hotell A/S STAVANGER Nina Eskeland 48151195
nina.eskeland@choice.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
SPAREBANK 1 SR-BANK FORRETNINGSPARTNER AS (avd. Sr-Bank Stavanger) STAVANGER David Benno Sæther 47661000
david.sether@sr-bank-fp.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Salgsfaget (LK20)
Vita Arkaden STAVANGER Aud Karina Forsberg 51 93 82 50
akforsberg@hotmail.com
  • Salgsfaget (LK20)
WENAAS WORKWEAR AS AVD STAVANGER STAVANGER Alexander Dirdal 46614552
alexander.dirdal@wenaas.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
Aviator Airport Alliance AS (avd. Stavanger) SOLA Ole A. Gundersen 982 47 591
ole.gundersen@aviator.eu
  • Salgsfaget (LK20)
BRUSTADBUA SOLA AS SOLA Kjetil Johannessen 95909024
kjetil.johannessen@joker.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
IKM TESTING AS AVD SOLA SOLA Søknad sendes via link i bedriftsnavn 51649000
Ingen
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
KOLOS LIFTING AS SOLA Eivind WIndingstad 98904444
ewin@kolos.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS SOLA SOLAKROSSEN (AVD NO1153) SOLA Ellen Marie Klinkenberg 992 31 214
elkl@normal.no
  • Salgsfaget (LK20)
SOLA PIZZA AS (avd. Solakrossen) SOLA Ranita Johnsen 51 69 70 01
sola@pizzabakeren.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
TEAM SOLA STRAND AS SOLA Hans Kristian Bjune 51943000
post@sola-strandhotel.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
ABACUS IT AS AVD SANDNES (avd. Rogaland) SANDNES Jostein Gjerde 40001850
jostein@abacus-it.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
CEGAL AS SANDNES Søknad sendes via link i bedriftsnavn 52040000
kjell.magnus.bjork@cegal.com
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
COOP SØRVEST SA (avd. Coop Mega Brueland) SANDNES Christine Haugstad 905 62 452
christine.haugstad@coop.no
  • IT-utviklerfaget
ENKLE GREP AS SANDNES Jone Friestad 99339900
info@enkleregrep.no
  • Salgsfaget (LK20)
HARALD NILSEN AS (avd. Rema 1000 Gamleveien) SANDNES Harald Nilsen 924 05 144
harald.nilsen@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
IKEA AS VAREHUS FORUS (avd. IKEA Forus) SANDNES Lise Waage 915 02 340
lise.waage@ingka.ikea.com
  • Salgsfaget (LK20)
LIGO AS AVD AUSTRÅTT SANDNES Kjell Inge Pedersen 51 62 55 27
Kjell-Inge.Pedersen@ligo.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS AVD NO 1006 SANDNES KVADRAT SENTER SANDNES Lill Marie Laursen 97197525
lillau@normal.no
  • Salgsfaget (LK20)
POWER NORGE AS avdeling Forus SANDNES Rune Andersen 97737434
rune.andersen@power.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Elvegata - KJETIL KLUNGTVEIT AS SANDNES Kjetil Klungtveit 41234114
kjetil.klungtveit@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Hove E39 SANDNES Trygve Tvedt 95764630
trygve.tvedt@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
REMA 1000 HÅBAFJELL - ARVE SELE KRISTENSEN AS SANDNES Arve Sele Kristensen 51622277
arve.kristensen@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Stangeland (Ingvar Tengesdal as) SANDNES Ingvar Tengesdal 450 44 206
stangeland@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
ROGALAND DAGLIGVARE AS AVD KIWI 689 PORSMYRVEIEN SANDNES Robert Franzen 99425004
robert.frantzen@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
Vita Maxi (Muge Karatas AS) SANDNES Muge Karatas 45490977
muge_karatas84@hotmail.com
  • IT-driftsfaget (LK20)
XFIBER AS SANDNES Ola Anfinsen 41550474
ola@xfiber.com
  • Salgsfaget (LK20)
COOP MEGA NÆRBØ NÆRBØ Atle Oftedal 51791130
atle.oftedal@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
NÆRBØ PIZZA AS NÆRBØ Kjell Inge Pedersen 51439450
narbo@pizzabakeren.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Nærbø - SIRI HJETLAND AS NÆRBØ Siri Hjetland 46 44 16 82
naerboe@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
JULA NORGE AS (avd. JULA Hillevåg) LØRENSKOG Anis Beglerovic (se stilling i link på bedriftsnavn) 51 82 66 20
Anis.Beglerovic@jula.no
  • Salgsfaget (LK20)
Coop Klepp BA (avd. Coop Klepp BA) KLEPPE Espen Østigård 92457509
espen.ostigard@coop.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
TIMEIT AS KLEPP STASJON Kim Håland 51117910
kh@timeit.no
  • Salgsfaget (LK20)
DANIEL MOLTU AS (avd. Rema 1000 Hundvåg) HUNDVÅG Daniel Moltu 51547125
hundvag@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
J. BERTELSEN AS HOMMERSÅK Jørgen Bertelsen 96011011
jorgen@bertelsen.cc
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
J. BERTELSEN AS HOMMERSÅK Jørgen Bertelsen 96011011
jorgen@bertelsen.cc
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 657 BRYGGEN HOMMERSÅK (avd. Kiwi Bryggen Senter 657) HOMMERSÅK John Eirik Finbak 941 97 745
jon.eirik.finbak@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
KJØKKENDRIFT NO.1 MADLA AS (avd. Kitchn Madla Amfi) HAFRSFJORD Mette Østrem 51013920
madla@kitchn.no
  • Salgsfaget (LK20)
Madla Handelslag HAFRSFJORD Sissel Merete Larsen 51 93 30 00
sissel.m.larsen@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
SPAR SVANEDALGÅRDEN EGERSUND Merete Karlsen 51462720
spar.svanedalgarden@spar.no
  • Salgsfaget (LK20)
ABOBIL.NO AS BRYNE Tor Alvern 47250147
post@abobil.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
FOX SUBSEA AS BRYNE Beate Stelzner Folkvord 922 01 284
bsf@foxsubsea.no
  • Salgsfaget (LK20)
Narvesen Bryne Jernbanestasjon (BUTIKKDRIFT ICUNNOAMLAC TESEMMA) BRYNE Ingen 46585627
nkj0409@narvesen.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NOT INDUSTRIMALING AS BRYNE Anders Simen Holgersen 90555972
post.maling@not-as.no
  • Salgsfaget (LK20)
Vita HILDE SVIGGUM ØGLEND (avd. Vita M44 og Eikunda) BRYNE Hilde S. Øglend 51484580
bryne.vita1569@vita.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
ASKO ROGALAND AS ÅLGÅRD Sigrid Thors 95551717
sigrid.thors@asko.no
  • Salgsfaget (LK20)
Coop Mega Ålgård (Coop Gjesdal) ÅLGÅRD Kristine Rafle 51 61 20 49
kristine.rafle@coop.no