Ledige læreplasser

Ledige praksisplasser

Lærefag Bedriftsnavn Sted KontaktpersonKontaktinformasjon
  • Salgsfaget (LK20)
COOP GJESDAL SA (avd. Coop Extra Ålgård) ÅLGÅRD Hanne Fjeldtvedt 51 61 20 00
aalgaard.extra@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
Coop Mega Ålgård (Coop Gjesdal) ÅLGÅRD Kristine Rafle 51 61 20 49
kristine.rafle@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
ABOBIL.NO AS BRYNE Tor Alvern 47250147
post@abobil.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
DEPRO AS BRYNE Renate Tråsavik Ingen
rt@depro.no
  • Salgsfaget (LK20)
EXTRA KÅSEN BRYNE Per Ove Rosland 48015983
per.ove.rosland@coop.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
FOX SUBSEA AS BRYNE Beate Stelzner Folkvord 922 01 284
bsf@foxsubsea.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
IKM SUBSEA AS BRYNE Maiken Aarre 90069275
maiken.aarre@ikm.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
JÆREN OVERFLATEBEHANDLING AS BRYNE Kristin Sikveland 91709471
kristin@j-overflate.no
  • Salgsfaget (LK20)
Narvesen Bryne Jernbanestasjon (BUTIKKDRIFT ICUNNOAMLAC TESEMMA) BRYNE Ingen 46585627
nkj0409@narvesen.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NORDIC STEEL AS BRYNE Børre Lobekk 48154715
borre@nordicsteel.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NOT INDUSTRIMALING AS BRYNE Anders Simen Holgersen 90555972
post.maling@not-as.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
TOTAL BETONG AS BRYNE Silje G. Klaussen 47999100
jobb@totalbetong.no
  • Salgsfaget (LK20)
Vita HILDE SVIGGUM ØGLEND (avd. Vita M44 og Eikunda) BRYNE Hilde S. Øglend 51484580
bryne.vita1569@vita.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
Aarbakke AS BRYNE søk via link i bedriftsnavn 51 77 70 00
Ingen
  • Salgsfaget (LK20)
SPAR SVANEDALGÅRDEN EGERSUND Merete Karlsen 51462720
spar.svanedalgarden@spar.no
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
HOWCO METALS MANAGEMENT FIGGJO Ingvar Ladsten 90743233
ingvar.ladsten@howcogroup.no
  • Salgsfaget (LK20)
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
HOWCO METALS MANAGEMENT FIGGJO Ingvar Ladsten 90743233
ingvar.ladsten@howcogroup.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
BOREAL TRAVEL AS HAFRSFJORD Rebekka Sunnhordvik 45210668
rebekka.sunnhordvik@boreal.no
  • Salgsfaget (LK20)
FILM & FOTOPARTNER AS(CEWE Japan Photo Stavanger/Sandnes/Kvadrat) HAFRSFJORD Jan Willy Johansen 51 59 11 51
jw@ffpas.no
  • Salgsfaget (LK20)
KJØKKENDRIFT NO.1 MADLA AS (avd. Kitchn Madla Amfi) HAFRSFJORD Mette Østrem 51013920
madla@kitchn.no
  • Salgsfaget (LK20)
Madla Handelslag HAFRSFJORD Sissel Merete Larsen 51 93 30 00
sissel.m.larsen@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 634 SUNDE HAFRSFJORD Hanne Andreassen 51 59 45 10
kiwi.sunde@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS AVD NO1004 AMFI MADLA STAVANGER HAFRSFJORD Lene Bratteli Bø 40810204
lenbr@normal.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Grannes (Daniel Chin AS) HAFRSFJORD Daniel Chin 950 09 435
grannes@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Sporty Intersport (avd. Madlatorget) HAFRSFJORD Joakim Torkelsen 41215849
joakim.torkelsen@intersport.no
  • Salgsfaget (LK20)
EXTRA HOMMERSÅK AVD 141 HOMMERSÅK Gunn Anita Brakstad 98259893
gunn.anita.brakstad@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
J. BERTELSEN AS HOMMERSÅK Jørgen Bertelsen 96011011
jorgen@bertelsen.cc
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 657 BRYGGEN HOMMERSÅK (avd. Kiwi Bryggen Senter 657) HOMMERSÅK John Eirik Finbak 941 97 745
jon.eirik.finbak@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
DANIEL MOLTU AS (avd. Rema 1000 Hundvåg) HUNDVÅG Daniel Moltu 51547125
hundvag@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Hundvåg jern & farge HUNDVÅG Camilla Stabell 51 86 30 00
hundvag@jernia.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS AVD NO2001 JØRPELAND RYFYLKE STORSE JØRPELAND Stine Marie Viken 482 07 053
stivik@normal.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
HYTECH TRADING AS KLEPP STASJON Cato Erga 51 71 54 40
post@hytech.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NORGANIC AS KLEPP STASJON Jarle Rossavik 51661002
post@norganic.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • Salgsfaget (LK20)
ROBOTNORGE AS (avd. Klepp) KLEPP STASJON Kenneth Nilsson 51 78 50 50
post@robotnorge.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • Salgsfaget (LK20)
ROBOTNORGE AS (avd. Klepp) KLEPP STASJON Kenneth Nilsson 51 78 50 50
post@robotnorge.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
TIMEIT AS KLEPP STASJON Kim Håland 51117910
kh@timeit.no
  • Salgsfaget (LK20)
Coop Klepp BA (avd. Coop Klepp BA) KLEPPE Espen Østigård 92457509
espen.ostigard@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
Coop Klepp OBS Bygg (avd. Coop Klepp OBS Bygg) KLEPPE Jan Ove Undheim 48015950
jan.ove.undheim@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
DINBRUKTBIL.NO AS KLEPPE Tommy Alvern 92609632
post@dinbruktbil.no
  • Salgsfaget (LK20)
JÆREN TRAKTORSENTER AS (avd. Eiksenteret Klepp) KLEPPE Vidar Haukalid 51788380
vidar.haukalid@eiksenteret.com
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD VERDALEN (avd. Kiwi Verdalen) KLEPPE Richard Dalen 51 42 71 94
richard.dalen@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Klepp - NATASHA MIKHEEVA AS (avd. Rema 1000 Klepp) KLEPPE Natasha Hausberg 51426690
klepp@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
SPORT 1 Jærhagen KLEPPE Bernt Thomas Falkum 94205000
jaerhagen@sport1.no
  • Salgsfaget (LK20)
SPOTLIGHT FASHION AS KLEPPE Nina Lea 52985812
spotlightfashionas@hotmail.com
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 628 AUGLENDSVEIEN (avd. kiwi Auglend) LIERSTRANDA Maren Kolstad 51586959
kiwi.auglendsveien@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 645 JOA (avd. Avdeling Joa) LIERSTRANDA Hanne Høivik 51 64 06 47
kiwi.joa@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 647 BRYNE TORG (avd. Bryne Torg) LIERSTRANDA Leif Salte 51481650
leif.salte@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 698 VÅGSGATA (avd. Kiwi Vågsgata) LIERSTRANDA Ingen 51662300
kiwi.vagsgata@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
JULA NORGE AS (avd. JULA Hillevåg) LØRENSKOG Anis Beglerovic (se stilling i link på bedriftsnavn) 51 82 66 20
Anis.Beglerovic@jula.no
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 694 MOSTERØY (avd. Kiwi Mosterøy 694) MOSTERØY Njål Svela 51 72 43 43
njal.svela@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
COOP MEGA NÆRBØ NÆRBØ Atle Oftedal 51791130
atle.oftedal@coop.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NÆRBØ IDRETTSLAG NÆRBØ Einar Auestad 51791150
Einar@narboil.no
  • Salgsfaget (LK20)
NÆRBØ PIZZA AS NÆRBØ Kjell Inge Pedersen 51439450
narbo@pizzabakeren.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
REIME & CO AS NÆRBØ Karianne Bjelland Ingen
karianne@brind.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Nærbø - SIRI HJETLAND AS NÆRBØ Siri Hjetland 46 44 16 82
naerboe@rema.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
UNDERHAUG AS NÆRBØ Atle Årsland 98400354
post@underhaug.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
ÅRDAL MASKINERING AS NÆRBØ Maren Skeie 51798550
maren@aardal.as
  • IT-driftsfaget (LK20)
ATEA AS AVD STAVANGER (avd. Stavanger/ Sola) OSLO Tomas Karlsen 22 09 50 00
tomas.karlsen@atea.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
CAMERON NORGE AS (Schlumberger) (avd. Mekjarvik) RANDABERG Espen Ørland 519469291
eoerland@slb.com
  • Salgsfaget (LK20)
RANDABERG LAVPRIS AS (avd. Europris Randaberg) RANDABERG Robert Håland 51 73 44 50
ep216@europris.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
Score as RANDABERG Anne Redder 51412300
anne.redder@score-group.com
  • IT-driftsfaget (LK20)
ABACUS IT AS AVD SANDNES (avd. Rogaland) SANDNES Jostein Gjerde 40001850
jostein@abacus-it.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
AMFI DRIFT STOREBRAND AS AVD KVADRAT SANDNES SANDNES Renate Hjørnevik 93074447
renate.hjornevik@olavthon.no
  • Salgsfaget (LK20)
ASPERVIK MAT AS SANDNES Johnny Norland 92462296
johnny.norland@rema.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
BLUE LOGIC AS SANDNES Marie Stokka 91006950
mst@bluelogic.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
E-PROVIDER AS SANDNES Reidar Westvik 51212425
reidar.westvik@eprovider.no
  • IT-utviklerfaget
ENKLE GREP AS SANDNES Jone Friestad 99339900
info@enkleregrep.no
  • Salgsfaget (LK20)
EUROPRIS SANDNES 223 (avd. Maxi Sandnes) SANDNES Lise Andersen 400 16 919
Lise.andersen@europris.no
  • Salgsfaget (LK20)
EXTRA SMEAHEIA AVD 164 SANDNES Erlend Strand 41456200
Erlend.strand@coop.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
FRONT SOFTWARE AS SANDNES Lise Hansen 51525200
lise.hansen@frontsoftware.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
GERMANN VERVIK EFTF AS SANDNES Ellen M. Stokka 97191033
ellen@gvervik.no
  • IT-driftsfaget (LK20)
GLOBAL OFFICE AS SANDNES Frode Sømme 51906070
somme@goas.no
  • Salgsfaget (LK20)
HANA MAT AS SANDNES Johnny Norland 92462296
johnny.norland@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
HARALD NILSEN AS (avd. Rema 1000 Gamleveien) SANDNES Harald Nilsen 924 05 144
harald.nilsen@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
IKEA AS VAREHUS FORUS (avd. IKEA Forus) SANDNES Lise Waage 915 02 340
lise.waage@ingka.ikea.com
  • Salgsfaget (LK20)
KIWI AVD 668 LUNDEHAUGEN SANDNES Tone Gustafsson 90715683
Tone.Gustafsson@kiwi.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
KVERNELAND BIL AS (avd. Administrasjon) SANDNES Trond Gunstensen 90573753
trond.gunstensen@kvernelandbil.no
  • Salgsfaget (LK20)
KVERNELAND BIL AS (avd. Ford) SANDNES Henrik Hermansen Ingen
hh@kvernelandbil.no
  • Salgsfaget (LK20)
LIGO AS AVD AUSTRÅTT SANDNES Kjell Inge Pedersen 51 62 55 27
Kjell-Inge.Pedersen@ligo.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS AVD NO 1006 SANDNES KVADRAT SENTER SANDNES Lill Marie Laursen 97197525
lillau@normal.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
NOS SERVICE AS SANDNES Espen Fjermestad 51733000
post@nosas.no
  • Salgsfaget (LK20)
POWER NORGE AS avdeling Forus SANDNES Rune Andersen 97737434
rune.andersen@power.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Hove E39 SANDNES Trygve Tvedt 95764630
trygve.tvedt@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
REMA 1000 HÅBAFJELL - ARVE SELE KRISTENSEN AS SANDNES Arve Sele Kristensen 51622277
arve.kristensen@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Jærveien (ANN H ERGA AS) (avd. Gandal) SANDNES Ann Erga 932 49 555
ann.erga@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Skaarlia - JONE TUNGLAND AS (avd. Skaarlia) SANDNES Jone Tungland 93454514
jone.tungland@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Stangeland (Ingvar Tengesdal as) SANDNES Ingvar Tengesdal 450 44 206
stangeland@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
ROGALAND DAGLIGVARE AS AVD KIWI 689 PORSMYRVEIEN SANDNES Robert Franzen 99425004
robert.frantzen@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
SPORT OUTLET KVADRAT 71 AS SANDNES Morten Askø 47791471
morten@sportoutlet.as
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
VELDE INDUSTRI AS SANDNES Sara Frostadottir Sigmundsen Ingen
post@veldeas.no
  • Salgsfaget (LK20)
Vita Kvadrat - Trivibo AS SANDNES Trine Frøyland 51960735
trine.froyland2@lyse.net
  • IT-driftsfaget (LK20)
XFIBER AS SANDNES Ola Anfinsen 41550474
ola@xfiber.com
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
ÅLGÅRD'S AUTO AS (avd. Sandnes) SANDNES Henrik Underhaug 402 31 482
heu@algardsauto.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
SIREVÅG MEKANISKE AS SIREVÅG Kathrine Kristensen 45091990
post@sirevaagmekansike.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
Aviator Airport Alliance AS (avd. Stavanger) SOLA Ole A. Gundersen 982 47 591
ole.gundersen@aviator.eu
  • Salgsfaget (LK20)
BRUSTADBUA SOLA AS SOLA Kjetil Johannessen 95909024
kjetil.johannessen@joker.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
IKM TESTING AS AVD SOLA SOLA Søknad sendes via link i bedriftsnavn 51649000
Ingen
  • Salgsfaget (LK20)
SOLA PIZZA AS (avd. Solakrossen) SOLA Ranita Johnsen 51 69 70 01
sola@pizzabakeren.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
TEAM SOLA STRAND AS SOLA Hans Kristian Bjune 51943000
post@sola-strandhotel.no
  • Salgsfaget (LK20)
7-Eleven Skagen, Torkelsen`s Kioskdrift AS STAVANGER Kristoffer Torkelsen 91397254
kristoffer.torkelsen@rc-n.no
  • Salgsfaget (LK20)
ALLSUPERMOTO AS STAVANGER Fredrik Ingebrigtsen 91900264
post@allsupermoto.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
BAVARIA NORGE AS AVD SALG STAVANGER STAVANGER Frank Kenneth Olsen 51965000
frank.kenneth.olsen@bavaria.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
BRAVIDA NORGE AS (avd. Stavanger) STAVANGER Mats Andersen 02407
mats.andersen@bravida.no
  • Salgsfaget (LK20)
BREIDABLIKK PIZZA AS (avd. Pizza bakeren Mariero) STAVANGER Ann Iren Øen Lithun 51582600
mariero@pizzabakeren.no
  • Salgsfaget (LK20)
BUTIKKDRIFT ERIK KLIPPENBERG (avd. 7 Eleven Byterminalen 7098) STAVANGER Erik Klippenberg 51 76 95 05
711no7098@7-eleven.no
  • Salgsfaget (LK20)
BUTIKKDRIFT WASEEM SAEL (7-Eleven skagen) STAVANGER Waseem Sael 40058056
711NO7114@7-eleven.no
  • Salgsfaget (LK20)
COOP ØKONOM SA (avd. Hinna) STAVANGER Sindre Strandengen 955 58 187
hinna.prix@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
Felleskjøpet (Flere butikker kan være aktuelle) STAVANGER Linn Mari Nordahl 51 88 70 00
firmapost@fkra.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
Havindustritilsynet STAVANGER Søknad sendes via link i bedriftsnavn 51873200
Ingen
  • Salgsfaget (LK20)
HELGØ MENY ROGALAND AS (avd. Stokka) STAVANGER Sarah Schultze 51 53 86 50
sarah.schultze@helgomeny.no
  • Salgsfaget (LK20)
HELGØ MENY STADIONPARKEN STAVANGER Stine Fiskå 92859592
stine.fiskaa@helgomeny.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
KAEFER ENERGY AS STAVANGER Ann Christin Nilsen 92425414
annchristin.nilsen@kaefer.no
  • Salgsfaget (LK20)
KAFFEHUSET AS STAVANGER Petter Bloch Johnsen 97139938
Petter@kaffehusetas.no
  • Salgsfaget (LK20)
KAROLINE GRYTE AS (avd. Rema 1000 Bjergsted) STAVANGER Karoline Gryte 99499209
karoline.gryte@rema.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
Kinly AS (avd. Viju Forus) STAVANGER Elin Vatne 40008909
emvatne@kinly.com
  • Reiselivsfaget (LK20)
LEARNINGHOTELS AS STAVANGER Martin Sagen 48133100
ms@ydalir.no
  • IT-utviklerfaget
LYSE AS (avd. IT-Utvikler) STAVANGER Kajsa Bøgild 51908000
kajsa.bogild@lyse.no
  • Salgsfaget (LK20)
LYSE DIALOG AS STAVANGER Kajsa Bøgild 51 90 80 90
kajsa.bogild@lyse.no
  • Salgsfaget (LK20)
MØLLER BIL SØR-ROGALAND AS AVD SALG VASSBOTNEN 17 (avd. Møller Volkswagen) STAVANGER Arnt Emil Frostestad 24 03 19 50
forus@moller.no
  • Salgsfaget, FOB(LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 602 EIGANES (avd. Eiganes) STAVANGER Vanesa Duric 51550251
kiwi.eiganes@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 692 MIDDELTHON STAVANGER Sondre Netland 51726915
kiwi.middelthon@kiwi.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS AVD NO1015 STAVANGER KLUBBGATA STAVANGER Benedicte Endresen 904 18 996
benend@normal.no
  • Salgsfaget (LK20)
NORMAL NORGE AS NO1121 STAVANGER KILDEN KJØPESENTER (avd. Normal Kilden) STAVANGER Stasia Wozniak 40812221
stwo@normal.no
  • Salgsfaget (LK20)
PETXL AS STAVANGER Lena Stene 51732070
lena.stene@petxl.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Stadionparken SAM TUFTE AS STAVANGER Sam Tufte 402 36 080
sam.tufte@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Storaberget (Anders Stensland AS) STAVANGER Anders Stensland 99562301
storaberget@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
Rema 1000 Tasta (avd. KJETIL GRYTE AS) STAVANGER Kjetil Gryte 51 54 67 80
kjetil.gryte@rema.no
  • Salgsfaget (LK20)
ROGALAND DAGLIGVARE AS AVD 687 HILLEVÅG (avd. Kiwi Hillevåg) STAVANGER Lene Kolstad Ingen
kiwi.hillevag@kiwi.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
Skagen Brygge Hotell A/S STAVANGER Nina Eskeland 48151195
nina.eskeland@choice.no
  • Salgsfaget (LK20)
Skeidar (avd. Tvedt senteret) STAVANGER Jeroen Kluit 51802000
Jeroen.kluit@skeidar.no
  • Salgsfaget (LK20)
STAVANGER CONDITORI AS STAVANGER Per Arvid Aartun 91765022
arvid@stavangerconditori.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
TEKNISKBUREAU AS STAVANGER Lise Skarpenes 90844439
lise.skarpenes@tekb.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
  • Medieteknikk
UNIVERSITETET I STAVANGER STAVANGER Sarah Otto 51834564
hr-infodesk@uis.no
  • Salgsfaget (LK20)
Vita Arkaden STAVANGER Aud Karina Forsberg 51 93 82 50
akforsberg@hotmail.com
  • Salgsfaget (LK20)
WENAAS WORKWEAR AS AVD STAVANGER STAVANGER Alexander Dirdal 46614552
alexander.dirdal@wenaas.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
WEPCO AS STAVANGER Arild Myrland 51877700
am@wellconnection.no
  • Reiselivsfaget (LK20)
ENERGIHOTELLET AS SULDALSOSEN Olav Lindseth 91577036
post@energihotellet.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
ConocoPhillips Norge TANANGER Siw Aspøy 52021144
COPNORecruiting@conocophillips.com
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
  • IT-driftsfaget (LK20)
ConocoPhillips Norge TANANGER Siw Aspøy 52021144
COPNORecruiting@conocophillips.com
  • Salgsfaget (LK20)
NG KIWI ROGALAND AS AVD 699 TANANGER (avd. TAnanger) TANANGER Anette Håvarstein 95185530
anette.havarstein@kiwi.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
COMROD AS TAU Kolbrun Hannesdottir 51 74 05 00
kd@comrod.com
  • Salgsfaget (LK20)
NORSK BUTIKKDRIFT AS EXTRA PRESTAMARKA 4741 TAU Anette Johannesen 51746175
extra.prestamarka@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
COOP EXTRA VARHAUG AVD 162 VARHAUG Tove Karin Refve 91346131
tove.karin.refve@coop.no
  • Salgsfaget (LK20)
VIGRESTAD HANDEL AS VIGRESTAD Siri Hjetland 46441685
siri.hjetland@rema.no
  • Service- og administrasjonsfaget (LK20)
VIGRESTAD IK VIGRESTAD Erling Ueland 51434400
post@vigrestad-ik.no